Depilacja laserowa została okrzyknięta najlepszą metodą depilacji skóry na świecie. Stało się to za pośrednictwem faktu, że depilacja laserowa jest jedyną permanentną metodą dostępną na rynku. W wyniku tego jeżeli dana osoba podda się serii zabiegów depilacyjnych może być spokojna, że do końca życia nie będzie musiała golić danej partii ciała – włosy już nigdy nie odrosną!

Jak działa depilacja laserowa?

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób działa depilacja laserowa. W jaki sposób światło lasera sprawia, że włosy praktycznie natychmiastowo wypadają i w przyszłości nie będą już rosnąć? Wszystko opiera się o procesy fizyczne, które polegają na przekształceniu energii światła lasera w energię cieplną. Proces ten nazywany jest termogenezą i zachodzi na melaninie będącej barwnikiem znajdującym się w skórze danego człowieka. Melanina potrafi rozgrzać się nawet do 70 stopni Celsjusza! Sąsiadujące cebulki włosowe nie są w stanie wytrzymać tak ekstremalnych dna nich temperatur co kończy się zniszczeniem ich wewnętrznych składników. Po zniszczeniu wewnętrznych struktur cebulek włosowych w odpowiedniej fazie wzrostu już nigdy się nie odtworzą. W wyniku tego włosy nie będą miały ,,z czego” powstać co gwarantuje efekt wiecznie gładkiej skóry.

Sprawdź: Depilacja laserowa Gdańsk – Depilacja.pl

Warto dodać, że niestety aby depilacja laserowa była w pełni skuteczna trzeba wykazać się regularnością i sumiennością. Chodzi tutaj o uczęszczanie na sesje depilacyjne średnio co 4 tygodnie. Ilość takich sesji będzie wahać się od 4 do 9 w zależności od karnacji czyli ilości/stężenia melaniny, która znajduje się w skórze osoby poddawanej zabiegowi.

 

Depilacja laserowa Gdańsk

Jak widać bardzo ciekawym zabiegiem, który w przyszłości zapewnia wysoki komfort funkcjonowania jest depilacja laserowa. Gdańsk to miasto położone w północnej części Polski, które posiada wiele profesjonalnych salonów depilacyjnych jak sieć depilacja.pl. Z pewnością warto oddać się w profesjonalne ręce, które w 100% wiedzą co robią.

 

Author

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/sprzedaz-samochodu-wspolwlascicielowi/ gallery.com Stół industrialny dębowy do salonu