Wypoczynek na tarasie czy w ogrodzie to najlepsza forma relaksu, którą możemy sobie podarować w okresie wiosny i lata. Zaprojektowanie wygodnej strefy wypoczynkowej nie jest trudne – producenci mebli ogrodowych oddają w nasze ręce wiele interesujących produktów, w tym komplety wypoczynkowe, kawowe czy obiadowe. Jakie rozwiązania zastosować na własnym tarasie? Jakie krzesła na taras wybrać?

Krzesła na taras – wybieramy najlepszą opcję

Jakie krzesła na taras proponują nam producenci? Możliwości jest sporo. Jednymi z najchętniej kupowanych są dzisiaj krzesła na taras z technorattanu – krzesła na taras tego typu odznaczają się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, jak również na odkształcania. Tajemnica tkwi w materiałach – meble technorattanowe posiadają wierzch tworzony z syntetycznej plecionki o nieporowatej strukturze. Plecionka tego typu nie chłonie wilgoci czy brudu, jest zabezpieczona przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, nie traci swojego koloru nawet pod wpływem silnego promieniowania UV. Dodatkowo technorattan do złudzenia imituje naturalny rattan, przez co pięknie prezentuje się w towarzystwie zieleni. Stelaż mebli technorattanowych tworzony jest z aluminium malowanego proszkowo – materiał ten zabezpieczony jest przed wilgocią i rdzą. Dla urozmaicenia przestrzeni możemy krzesła na taras uzupełnić o poduszki, siedziska czy pledy. 

Nowoczesne krzesła na taras

Alternatywą dla znanych i cenionych krzeseł technorattanowych są nowoczesne krzesła na taras, w których siedziska mogą być tworzone np. z lin polipropylenowych. Liny takie nie naciągają się, nie chłoną wody, są wysoce odporne na uszkodzenia. Nowoczesne krzesła na taras odznaczają się niską wagą – jest to efekt zastosowania aluminium malowanego proszkowo. 

Author

Comments are closed.

narożniki technorattan luksusowe meble technorattan stoliki z technorattanu