Posiłki blisko słońca i natury smakują lepiej – posiadając niewielki taras czy ogród możemy zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby stanowiła ona letnie przedłużenie naszej domowej jadalni. Co będzie potrzebne? Dopasowany do naszych potrzeb stół oraz nowoczesne krzesła ogrodowe. Jakie krzesła wybrać, aby zapewnić sobie komfort?

Nowoczesne krzesła ogrodowe z kolekcji technorattanowej

Wśród najchętniej wybieranych mebli ogrodowych wymienia się dzisiaj komplety technorattanowe – w tym również nowoczesne krzesła ogrodowe. Czym się odznaczają? Meble tarasowe z tego tworzywa są trwałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz eleganckie. Producenci dbają o to, aby były one również odwzorowaniem najnowszych trendów. Rozbudowane kolekcje technorattanowe to przede wszystkim wygodne sofy narożne, nowoczesne krzesła ogrodowe, ale również leżanki ogrodowe, wiszące fotele w kształcie kokonów, stoliki kawowe. Nowoczesne krzesła ogrodowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, które nie odkształcają się, nie są podatne na działanie wilgoci, korozję. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, do złudzenia przypominająca naturalny rattan. Krzesła rattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Krzesła technorattanowe możemy uzupełnić siedziskami, poduszkami czy ciepłymi pledami – te ostatnie przydadzą się podczas chłodniejszych wieczorów na tarasie. 

Nowoczesne krzesła ogrodowe – poznaj najnowsze trendy

Inną ciekawą opcją na wygodne krzesła ogrodowe są krzesła w których siedziska wykonane są z trwałej liny polipropylenowej. Lina taka nie wchłania wilgoci, nie naciąga się, nie jest podatna na ścieranie. Takie krzesło przyciąga wzrok i sprawia, że zwykły produkt codziennego użytku całkowicie zmienia naszą przestrzeń wypoczynkową. 

Author

Comments are closed.