Lato we własnym ogrodzie czy na tarasie to doskonała okazja do tego, aby odpocząć, zrelaksować się. Chcąc zaprojektować przestrzeń dopasowaną do naszych potrzeb warto wybrać odpowiednie meble wypoczynkowe lub kawowe. Co proponują topowi producenci? Jakie meble okażą się strzałem w dziesiątkę?

Meble technorattanowe w przestrzeni wypoczynkowej

Szukając idealnych mebli ogrodowych mamy do dyspozycji kilka opcji – wśród najchętniej kupowanych wymienia się meble technorattanowe, jak również meble wykonane z naturalnego rattanu. Nowoczesne mebel technorattanowe cenione są przede wszystkim przez wzgląd na ich wygląd, ale również na wysoką odporność na uszkodzenia – mówią pracownicy sklepu gardenspace.pl. W przypadku mebli technorattanowych do wyboru mamy rozbudowane komplety, w których znajdziemy zarówno kanapy narożne, fotele, krzesła, leżanki ogrodowe, fotele wiszące. W przypadku mebli technorattanowych możemy mówić o niezwykle trwałych materiałach: stelaż mebli tworzony jest z lekkiego aluminium malowanego proszkowo, który zabezpieczony jest przed korozją, odkształcaniem. Wierzch mebla to plecionka syntetyczna, do złudzenia imitująca naturalne włókno rattanowe. Technorattan posiada nieporowatą strukturę, która nie wchłania brudu, wilgoci, jest zabezpieczona przed działaniem promieniowania UV, więc nie płowieje. Meble technorattanowe możemy uzupełnić o poduszki, pledy, koce. 

Meble tarasowe rattanowe

Rattan to niezwykle pożądany materiał w naszych ogrodach – meble tarasowe tego typu są piękne, doskonale wpisują się w otoczenie zieleni, projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami. W przypadku mebli rattanowych są one tworzone z pnączy pozyskiwanych z upraw ekologicznych, nie wpływających na dewastację środowiska naturalnego. 

Author

Comments are closed.