Decydując się na zmianę na naszych stołach stawiamy przede wszystkim na nasz jadłospis, znacznie mniej uwagi poświęcając detalom. Szukając metod na zmiany na stole warto zwrócić uwagę na dotychczas użytkowane sztućce. Obecnie zestaw sztućców to połączenie funkcjonalności, trwałości oraz eleganckiego wyglądu. Warto przemyśleć wymianę kompletu!

Zestaw sztućców dla wymagających

Zestaw sztućców oferowany dzisiaj przez topowych producentów to połączenie wielu pożądanych cech. W sklepie gerlach.pl znajdziemy wysokiej jakości sztućce wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na wilgoć czy pojawianie się ognisk korozji. Warto wspomnieć, że stal tego typu to tworzywo niezwykle chętnie wykorzystywane w naszych kuchniach – tworzy się z niej również garnki czy ostrza do noży. 

Sztućce stalowe to jednak nie tylko wysoka odporność na uszkodzenia. Warto mieć na uwadze, że sztućce takie powinny być również odpowiednio profilowane oraz wyważone. Zagadnienia te są istotne z punktu widzenia wygody jedzenia. Zestaw sztućców pakowany jest w eleganckie pudełko czy walizkę. W drugim przypadku to doskonały sposób na wygodne przechowywanie kompletu, jak również ciekawy pomysł na oryginalny prezent ślubny dla bliskich nam osób. 

Jaki zestaw sztućców wybrać?

Na polskim rynku znajdziemy zestaw sztućców składający się z 24, 48 czy 68 elementów – bez trudu znajdziemy również bardziej rozbudowane komplety, idealne na większe uroczystości, kiedy gościmy większą ilość gości w domu. Projektanci i producenci proponują nam również komplety uzupełniające: widelczyków do ciast czy łyżeczek do herbaty. Oryginalną propozycją są również komplety dla najmłodszych – to widelce, noże i łyżki o nieco mniejszych rozmiarach, aby idealnie pasowały one do rączek dzieci. 

Author

Comments are closed.