Strona internetowa Głos Polski to gazeta w wersji elektronicznej, dzięki której Polacy mogą być na bieżąco z bieżącymi wydarzeniami w kraju kwitnących tulipanów. Ponad 200 tys. mieszkających w Holandii Polaków ma ma dostęp do aktualnych ofert pracy, wynajmu mieszkania, samochodu czy obsługi przez biuro podatkowe. Już nie musisz więcej szukać w Internecie tematyki związaną z Holanią. Odwiedź jeden z największym portali, który został stworzony z myślą o Polakach na emigracji. Zostań członkiem ekipy GłosPolski.nl w Holandii!

Ogłoszenia pracy w Holandii. Znajdź pracę “od zaraz”. Setki ofert dostosowanych do Ciebie

Holandia cechuje się niską stopą bezrobocia i różnorodnością ofert pracy. Między innymi z powodu wysokich zarobków Polacy często decydują się na wybór właśnie tego kraju, jako miejsce zarobku. Nie bez powodu jest nasz tam blisko ćwierć miliona. Najwięcej zatrudnionych jest w branży rolniczej, ogrodniczej i budowlanej. Jednak w Głosie Polskim znajdziesz również oferty na magazyniera, sprzątaczkę, pracownika fizycznego i wiele innych. Wejdź na https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/ i sprawdź nasze oferty pracy, aplikuj na wybrane stanowisko i postaw swoje pierwsze kroki w Kraju Niderlandów!

Kilkadziesiąt kategorii interesującej tematyki – polityka, zdrowie, podatki, sport

W tych czasach Polacy w Holandii mają znacznie łatwiejszą drogę w odnalezieniu się w obcym państwie. Jeszcze kilkanaście lat temu nie było tematycznych serwisów, które docierały do tak szerokiego grona. W Głosie Polskim przygotowaliśmy specjalną tematykę, która podzielona jest na kilkadziesiąt kategorii, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzięki temu Polacy są na bieżąco z wiadomościami newsowymi, ze świata polityki, sportu, gospodarki, podatków czy ogólnego zdrowia, a nawet przepisów kulinarnych. Zobacz już teraz jeden z największych serwisów informacyjnych dla Polaków w Holandii!

 

Author

Comments are closed.

zobacz więcej zobacz lthysaulttribe.com