Prowadzisz firmę w Gdańsku i masz dosyć papierkowej roboty? Prowadzenie księgowości wydaje Ci się bardzo skomplikowane i czasochłonne? Zwróć się o pomoc do doświadczonego biura rachunkowego Taxon. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nasze biuro rachunkowe w Gdańsku znacznie usprawnia proces obiegu dokumentów księgowych w przedsiębiorstwach. Nasi eksperci podatkowi są do twojej dyspozycji, pomogą z każdym problemem i zawsze znajdą dla Ciebie czas. Doświadczenie zdobyte przez lata pracy z firmami z różnych dziedzin pozwala nam dać gwarancję obsługi najwyższych standardów. Skup się na prowadzeniu własnego Biznesu, my zajmiemy się resztą!

Aplikacja do wystawiania faktur 

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesną aplikację pozwalającą kontrolować wszystkie aspekty obsługi księgowej. Staramy się dążyć do stałego rozwoju naszego jako firmy oraz przedsiębiorstw, którymi się opiekujemy. Nasz program do faktur online to narzędzie posiadające wiele funkcji, które ułatwiają wystawianie, segregowanie czy przeliczanie faktur. Usprawnisz dzięki niej wszystkie rozliczenia z kontrahentami i zaoszczędzisz cenny czas. Poza generowaniem faktur aplikacja posiada wiele innych przydatnych funkcji. Pozwala w pełni kontrolować koszty, co miesiąc dostawać będziesz pełny raport z działania firmy,  a dzięki wbudowanemu komunikatorowi szybko skonsultujesz to sprawozdanie ze swoim biurem rachunkowym. Wypróbuj program Taxon, najszybszy i najwygodniejszy sposób na faktury – https://www.taxon.pl/wystawianie-faktur/.

Szybki i wygodny kontakt ze swoim księgowym dzięki aplikacji Taxon

Naszym zadaniem jest pomóc Ci w uporządkowaniu dokumentacji księgowej. Najlepsze efekty uzyska się dzięki pełnej i przejrzystej komunikacji na linii przedsiębiorca-księgowy. Dzięki aplikacji możesz wymieniać się bezpośrednio wiadomościami, zamiast korzystać ze służbowego maila. Ten sposób kontaktu z księgowym jest znacznie szybszy i bardziej komfortowy. Łatwy wgląd w historię konwersacji na czacie pozwoli w szybki sposób znaleźć konkretne porady czy wnioski już wcześniej przedyskutowane. Doradztwo księgowe z Taxon to pełna wygoda.

Author

Comments are closed.