Salon czy pokój dzienny to idealna przestrzeń wypoczynkowa – warto zaaranżować ją z głową i dopasować elementy wyposażenia do własnych potrzeb. Współcześnie producenci mebli zaproponują nam nieograniczony wybór sof, kanap czy leżanek, które nie tylko zapewnią nam wygodę, ale staną się funkcjonalną ozdoba każdego pomieszczenia. Co warto wybrać?

Sofy klasyczne – ozdoba i wygoda

Klasyczne sofy wracają do mody w wielkim stylu – projektanci proponują nam klasyczne sofy inspirowane stylem angielskim, ale tez lekkie optycznie sofy nawiązujące do mody retro i vinted. Bez względu na to, jaki rodzaj sofy wybierzemy pamiętajmy o tym, aby była ona wykonana z trwałych materiałów. Kupując sofę wnikliwie przyjrzyjmy się tkaninie obiciowej – poza pięknym kolorem i fakturą powinna być ona odporna na wnikanie brudu, łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i ścieranie – mówią pracownicy sklepu notodo.pl. Sofa może być, ale nie musi, rozkładana. Jej funkcjonalność zależy wyłącznie od naszego wyboru. Dobrym pomysłem jest wybranie modelu, który posiada dodatkowe poduszki. Kupując kontrastowe poszewki zaakcentujemy mebel i sprawimy, że pomieszczenie stanie się jeszcze przyjemniejsze dla oka. 

Sofy narożne – dodatkowe łóżko do spania dla gości

Meblem niezwykle chętnie wybieranym jest bez wątpienia sofa narożna – sofy narożne dają nie tylko sporo miejsca do wypoczynku, ale również mogą okazać się świetnym rozwiązaniem w przypadku niezapowiedzianych gości. Sofy narożne świetnie komponują się z dodatkowymi fotelami i stolikami kawowymi, stanowią idealne uzupełnienie przestrzeni wypoczynkowej i mogą być jej centralnym punktem. Sofy narożne rozkładają się w sposób prosty i wygodny, a wewnętrzne pojemniki na pościel pozwolą nam na zdobycie dodatkowej przestrzeni do przechowywania. 

Author

Comments are closed.

parasole ogrodowe metalowe parasole ogrodowe wodoodporne komplet mebli na taras